Ako prebieha celý proces?

Na tejto podstránke vám krok po kroku vysvetlíme, ako vyzerá proces od objednávky po získanie probiotickej kúry iProbio. Počas celého procesu vás budeme pravidelne informovať emailom a po získaní kúry vám každý mesiac zašleme dotazník.

Probiotics image
Krok icon
KROK 1
Objednávka
Na našom webe uskutočníte objednávku probiotickej kúry a uhradíte ju.
Krok icon
KROK 2
Odber vzorky v pohodlí domova
Za krátky čas vám domov príde balíček s odberovou sadou na odobratie vzorky stolice. Vďaka praktickému návodu bude celý proces rýchly a jednoduchý.
Krok icon
KROK 3
Vyplnenie online zdravotného dotazníka
Aby sme vedeli lepšie zhodnotiť vás zdravotný stav a vytvoriť vám kúru na mieru, potrebujeme informácie o vašom zdraví. Pre tieto účely vyplníte na našom webe online zdravotný dotazník.
Krok icon
KROK 4
Predanie vzorky kuriérovi
Odobratú vzorku odovzdáte na vybranom DPD Pickup mieste alebo ju DPD kuriér vyzdvihne u vás doma a expresne ju doručí do nášho laboratória.
Krok icon
KROK 5
Analýza mikrobiómu a výroba probiotík
Po získaní vašej zásielky sa pustíme do molekulárnej analýzy vašej stolice, ktorá odhalí stav črevného mikrobiómu. Následne vám z našej biobanky probiotických kmeňov vyberieme a namiešame tie, ktoré vaše telo potrebuje.
Krok icon
KROK 6
Doručenie finálneho produktu
Po získaní vašej zásielky sa pustíme do molekulárnej analýzy vašej stolice, ktorá odhalí stav črevného mikrobiómu. Následne vám z našej biobanky probiotických kmeňov vyberieme a namiešame tie, ktoré vaše telo potrebuje.

Ako dlho trvá probiotická kúra?

Po získaní zásielky začína váš polrok s personalizovanými probiotikami.

Prečo až 6 mesiacov?

Úprava mikrobiómu je beh na dlhú trať, keďže ide o pomalú zmenu celého mikrosveta v črevách. Naším cieľom je trvácne opraviť mikrobióm, a preto ho nepotrebujeme len zmeniť, ale aj stabilizovať, čo si vyžaduje čas. Najväčší benefit pociťujú ľudia okolo 4. – 5. mesiaca kúry, a preto kratšia kúra nedosahuje želaný efekt.

Okrem toho je pre čo najlepší efekt nevyhnutné dbať na zdravú a vyváženú stravu, redukciu príčin stresu a pravidelný pohyb.

slider image
slider image
slider image

180-dňová probiotická kúra iProbio®

Vaša probiotiká kúra bude obsahovať:

  • 6 balení probiotík v špeciálnom obale,
  • 2x prebiotická vláknina iPrebio („potrava“ pre probiotiká),
  • komplexná analýza,
  • cestovný termo obal.

720 €

Siahnite po iProbio, pretože...

Personalizované riešenie je omnoho efektívnejšie

Jedna dávka má koncentráciu až 35 miliárd baktérií

Črevný mikrobióm skúmame a upravujeme od roku 1984

Naše probiotiká obsahujú 30 – 50 bakteriálnych kmeňov

Využívame len klinicky testované probiotické kmene

Za našimi probiotikami stojí doktor Alojz Bomba – celosvetovo uznávaný odborník a priekopník výskumu mikrobiómu a probiotík

Čo hovoria naši zákazníci

Review raiting

Cítim sa zdravo, plná energie, zlepšil sa spánok a opäť mám dostatok energie na život, o akom som mnohokrát len snívala. Som rada, že personalizované probiotiká sú dostupné na našom trhu a verím, že pomôžu mnohým ľuďom dostať sa zo začarovaného kruhu ťažkostí a nekvalitného života.

Michaela Birkusová

Michaela Birkusová

Výživová terapeutka, Ochodnica

Review raiting

„Nástup účinku v prvom mesiaci bol pomerne búrlivý u mňa aj u manželky. Už v druhom mesiaci sa mi však výrazne zlepšil spánok a mám viac energie. Prestali ma prenasledovať chute na sladké a schudol som 3 kilá. Naopak manželka, ktorá dlho nemohla pribrať, je konečne spokojná s postavou. Prestali ju trápiť kŕče, nadúvanie a hnačky. Aj ona sa zbavila chutí na sladké.“

MUDr. Milan Pupík

MUDr. Milan Pupík

pediater, Kysucké Nové Mesto

Review raiting

„Niekoľko rokov ma trápili problémy s trávením. Mám diagnostikovaný syndróm dráždivého čreva a prejavoval sa mi rôzne. Niekedy som mala hnačky, inokedy zápchu. Keď ma trápil v práci stres, okamžite sa to ukázalo na trávení. Veľmi často ma trápilo nadúvanie, bolesti brucha, ťažoba na žalúdku, reflux, mala som pocit, že keď zjem hocičo, trávi mi to aj pol dňa. Obrátila som sa na výživovú poradkyňu a s ňou sme spolu prestavili môj jedálniček, upravila som si životosprávu a od nej som sa dozvedela o personalizovaných probiotikách, ktoré mi odporučila ako pomoc pre moje problémy. Po prvých troch mesiacoch iProbio kúry som si uvedomila, že mi je skvele, že moje trávenie funguje ako má. Prestalo nafukovanie, bolesti brucha, hnačky, únava, nič z predošlého života. Myslím, že veľkou pomocou pre personalizované probiotiká bola aj úprava stravy a pre moje podráždené črevo neexistuje momentálne lepšia kombinácia. Ďakujem!“

Ing. Adriana Uríková

Ing. Adriana Uríková

risk analyst manažér v IT sektore, Bratislava

Review raiting

„Už v prvom mesiaci užívania sa zmiernili moje problémy s úpornými zápchami. Ďalej sa mi zlepšila psychika, nepripúšťam si veci tak veľmi ako predtým a lepšie sa mi komunikuje s ľuďmi. Tiež som schudla na svoju ideálnu hmotnosť a prestalo mi chutiť sladké. Zmizla mi škvrna na pokožke, ktorá bola sledovaná kožnou lekárkou. Mám viac energie a začala som športovať, predtým som nevládala. Zatiaľ beriem probiotiká iProbio 4 mesiace a chystám sa pokračovať a plánujem objednať aj svojim rodičom. Samozrejme, upravila som si aj stravovanie. Som veľmi spokojná a odporúčam personalizované probiotiká iProbio všetkým svojím známym. Dovolím si povedať, že ste mi s týmito probiotikami zachránili snáď aj život.“

Mgr. Viera Čmelková, PhD.

Mgr. Viera Čmelková, PhD.

softvérová inžinierka, Žilina, členka Mensa Slovensko

Scroll to Top